Arama:

CRM (Özel Yazılım) nedir?
CRM programları genellikle işletme içinde çalışanların yaptığı işlerin takibi, müşteri ilişkileri, yapılan satışlar, pazarlama ve şirket içindeki diğer süreçlerin tek bir sijital platform üzerinden yönetildiği yazılımlardır.

Unique CRM programı nedir?

Unique CRM; satış, pazarlama, üye ve ürün takibi, verilen randevular, yapılan görüşmeler, teklifler ve takibi, iş süreçleri ve sonraki süreçlerinin düzenlenmesini sağlıyor. Web sayfanız üerinden entegre çalışabilen yapısı sayesinde görmek istediğiniz bilgilerin tümünü tek bir yerden kontrolünü sağlıyor.

Unique CRM programının avantajları nelerdir?
Unique CRM uygulamamız ile size vaadimiz verimliliğinizi artırmak, Firma içindeki işleyişi takip etmek ve yatırım maliyetlerinizi düşürmek. Geliştirilebilir yazılım altyapısı ile geliştirdiğimiz Unique CRM donanım maliyetlerinizi de azaltıyor. Böylece, işletmelerin uygun maliyetli cihazlar ile sisteme bağlanabileceği, operasyonel süreçlerin tek bir adresden kolayca yönetilebileceği bir yapı inşa ediyoruz.

Unique olarak sunduğumuz sistemimiz her ölçekteki işletmenin ihtiyaçlarına cevap verir. Uygulama sayesinde işletmeniz müşterilerileriniz ile daha doğru iletişimi kurabilir, yeni müşteri adaylarını tespit ederek onlara ulaşabilirsiniz.

Unique CRM yazılımımız ile mevcut müşterilerinizin ilgi alanları ve sizin ile çalışmasından edindiğiniz bilgileri süzerek yeni müşteriler için yol haritası çıkarabilecek, bir kurumsal hafızaya sahip olabilir, ve bu bilgiler ile mevcut müşterilerinize daha iyi hizmet sunabilir ve gelecek müşterileriniz için de hazırlanabilirsiniz.

Unique Müşteri İlişkileri Yönetimi özellikleri nelerdir?
Unique CRM çözümleri; bayi, müşteri, tedarikçi gibi paydaşlara ait bilgileri programa tanımlayarak gruplandırmanızı sağlıyor. Böylece bir kurumsal hafızaya sahip olmanızı ve süreci daha verimli şekilde kullanmanıza olanak tanıyor.

Mevcut müşterilerinizi ya da potansiyel müşterilerinizin verilerini ve aksiyonlarını tek bir yerden görmenizi ve takip edebilmenizi sağlar. Doğal olarak pazarlama ve satış süreçlerinizde daha iyi plan yapmanızı kolaylaştırır.

Unique CRM uygulamamızı herhangibi internete bağlı bir bilgisayar üzerinden yapabileceğiniz gibi mobil uygulama üzerinden de kullanabilirsiniz. Böylelikle zaman ve mekan fark etmeksizin işlem süreçlerinizi tam zamanlı yönetebilirsiniz.

Hazır raporlama menülerinden kolaylıkla ihtiyacınıza uygun şekilde detaylı raporlar hazırlayabilirsiniz.

Satış sonrası süreçlerinizi Unique CRM yazılımları ile kolayca yönetebilirsiniz.

Unique CRM kapsamında müşterilerinize özel gün kutlamaları, e-posta mesajları, sözleşme bitiş tarihi hatırlatması vb gibi paylaşımlarda bulunabilirsiniz.